Lacrima napisał(a):

A kogoś konkretnego polecasz, czy obojętnie na kogo trafię, będzie dobrze?
|
Sami Ci wybiorą kogoś dobrego do danego wzoru.
Sam niedługo planuję iść dokończyć tatuaż. Póki co mam gwiazdę taką jak w avatarze. I tu moje pytanie:
Ma ktoś może projekt/wzór czarno-białego smoka który by trzymał tą gwiazdę?