Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5066
Stary 11.07.2012, 13:58
Ale fajnie że mamy jakegoś ofensywnego przyszłościowego lidera, mam tu na myśli Chrapka, potrafi rozegrać piłkę, zagrać klepką, podać w cel(górną piłkę). Natomiast nie przekonali mnie z przodu młodzi, jakby bardzo chcieli ale mało ruchu, mało zmieniana pozycji, byli poprostu sztywni, jedynie ktoś tam raz szarpnął. Też mało zagrania, ale to akurat powinno przyjść z czasem
Edit: takie piłki powinny być grane na Genkova: http://www.youtube.com/watch?v=g51dX...eature=related
Ostatnio edytowane przez syryls : 11.07.2012 o godz. 14:02.
.
Odpowiedz cytując