Ale fajnie że mamy jakegoś ofensywnego przyszłościowego lidera, mam tu na myśli Chrapka, potrafi rozegrać piłkę, zagrać klepką, podać w cel(górną piłkę). Natomiast nie przekonali mnie z przodu młodzi, jakby bardzo chcieli ale mało ruchu, mało zmieniana pozycji, byli poprostu sztywni, jedynie ktoś tam raz szarpnął. Też mało zagrania, ale to akurat powinno przyjść z czasem
Edit: takie piłki powinny być grane na Genkova:
http://www.youtube.com/watch?v=g51dX...eature=related