Konrad. napisał(a):

.
Dlatego Piechniczek nie osiągnął NIC, gdyż medal na Igrzyskach w piłce był w owych czasach gówno warty.
|
Bez przesady - jeden z dwóch medali MS w naszej historii to nic ?
Za wiki:
Cytat:
|
Oficjalnie objął obowiązki 5 stycznia 1981. Uzyskał awans do Mistrzostw Świata w Hiszpanii w 1982, na których drużyna narodowa zajęła trzecie miejsce. Wywalczył również awans do Mistrzostw Świata w Meksyku w 1986, gdzie reprezentacja Polski odpadła w 1/8 finału. Złożył dymisję w czerwcu 1986.
|
Piechniczek w ogóle nie prowadził reprezentacji na IO.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Piechniczek