Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7565
Stary 11.07.2012, 13:40
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
.

Dlatego Piechniczek nie osiągnął NIC, gdyż medal na Igrzyskach w piłce był w owych czasach gówno warty.
Bez przesady - jeden z dwóch medali MS w naszej historii to nic ?

Za wiki:
Cytat:
Oficjalnie objął obowiązki 5 stycznia 1981. Uzyskał awans do Mistrzostw Świata w Hiszpanii w 1982, na których drużyna narodowa zajęła trzecie miejsce. Wywalczył również awans do Mistrzostw Świata w Meksyku w 1986, gdzie reprezentacja Polski odpadła w 1/8 finału. Złożył dymisję w czerwcu 1986.
Piechniczek w ogóle nie prowadził reprezentacji na IO.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Piechniczek
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując