tofik napisał(a):

Dobra informacja. To teraz jeszcze lewy obrońca i minimum przyzwoitości będzie spełnione. Na więcej nawet nie liczę.
Jak tu być przekonanym do Sikorskiego skoro już jest kontuzjowany, być może poważnie. A przygotowania się ledwo co zaczeły.
|
No tak to bywa, rok minie kontrakt się skończy i zaraz wszyscy wyprą się tego transferu. Że w ogóle do niego nie doszło
