Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57994
Stary 11.07.2012, 13:05
Dobra informacja. To teraz jeszcze lewy obrońca i minimum przyzwoitości będzie spełnione. Na więcej nawet nie liczę.

mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jakos mnie bardziej przekonuje transfer Quioto niz Sikorskiego. Zobaczymy jak to Probierz zestawi.
Jak tu być przekonanym do Sikorskiego skoro już jest kontuzjowany, być może poważnie. A przygotowania się ledwo co zaczeły.
Ostatnio edytowane przez tofik : 11.07.2012 o godz. 13:10.
..
Odpowiedz cytując