Cytat:
|
..Co za czasy w Wiśle, z utęsknieniem czekamy na jakiegoś Dudu Paraibę czy innego Kupisza.
|
najgorsze, że możemy się nie doczekać...
Zgadzam się z wypowiedziami wyżej, potrzebujemy środkowego pomocnika jak i również dobrych szybkich skrzydłowych. Być może źle została zrozumiana moja wcześniejsza uwaga o obrońcach - fakt tracimy(traciliśmy) mało bramek - ale chodziło mi o to, że bez L obrońców sezonu możemy nie pociągnąć. Wszyscy wiemy co się dzieje kiedy kartki oraz kontuzje eliminują z rozgrywek zawodników. A myślenie, że "może się uda" z wąską kadrą nie doprowadzi do niczego dobrego.
Cieszy zaklepanie w końcu Quioto, martwi, że nie potrafiliśmy strzelić Omoni bramki.
Tymczasem Legia podobno weźmie za darmo Nowaka, który może i nie grzeszył odpornością na kontuzje, ale strzelić potrafi, jest dość szybki i na pewno dałby szersze pole manewru jeśli chodzi o atak.