Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
57993
11.07.2012, 12:22
misiek_86
napisał(a):
Quito nareszcie został oficjalnie zaprezentowany jako nasz piłkarz. No i news potwierdza informację o opcji pierwokupu. Oby chłopak się sprawdził!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_rok_w_wisle/
Jakos mnie bardziej przekonuje transfer Quioto niz Sikorskiego. Zobaczymy jak to Probierz zestawi.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael