Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57993
Stary 11.07.2012, 12:22
misiek_86 napisał(a):Wyświetl post
Quito nareszcie został oficjalnie zaprezentowany jako nasz piłkarz. No i news potwierdza informację o opcji pierwokupu. Oby chłopak się sprawdził!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_rok_w_wisle/
Jakos mnie bardziej przekonuje transfer Quioto niz Sikorskiego. Zobaczymy jak to Probierz zestawi.
Odpowiedz cytując