|
Witam, mam pytanie. Kupował ktoś może kiedyś bilet do Cinema City online? Mógłby ktoś wytłumaczyć na czym to polega? Wybieram film, miejsce, robie przelew... i co mi przysyłają na maila? Jakiś bilet do wydrukowania z którym idę od razu do sali kinowej, czy muszę iść jeszcze do kasy?
|