dynek.pl napisał(a):

Również się pod tym podpisuje.
rw88 pisze zazwyczaj długie posty ale zawsze jest to konkretna analiza, którą WARTO PRZECZYTAĆ
|
Racja, racja. Wlał tyle optymizmu przed Euro 2012

, że wielu uwierzyło w jakość polskiego drewna oraz niemiecko-francuskiego odrzutu z tartaku, wystepującego pod znakiem PZPN.
Ale analizy też lubię czytać, tylko mam inne zdanie

.