Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7563
Stary 11.07.2012, 10:03
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Również się pod tym podpisuje.

rw88 pisze zazwyczaj długie posty ale zawsze jest to konkretna analiza, którą WARTO PRZECZYTAĆ
Racja, racja. Wlał tyle optymizmu przed Euro 2012 , że wielu uwierzyło w jakość polskiego drewna oraz niemiecko-francuskiego odrzutu z tartaku, wystepującego pod znakiem PZPN.
Ale analizy też lubię czytać, tylko mam inne zdanie .
Odpowiedz cytując