Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1216
Stary 11.07.2012, 08:53
Masz widocznie pecha. Na gwarancję z nim.

Jeszcze jak chcesz, to spróbuj zrobić coś takiego - ściągnij ten programik: Sony Update Service (klik), zainstaluj go, włącz, i rób wg. instrukcji na ekranie - czyli wybierasz model, później podłączasz go do PC (w trybie flashowania, będziesz tam miał pokazane co robić) - jeżeli będzie aktualizacja - wgraj ją. Jeżeli nie - to i tak powinieneś mieć możliwość wgrania ponownie oprogramowania - zrób to. I wtedy sprawdź, czy wszystko jest OK - jak tak, no to dobrze, jak nie - serwis.

Aha, przy wgrywaniu oprogramowania tracisz wszystko z pamięci telefonu, czyli kontakty, SMS - jak chcesz to zarchiwizować - polecam program MyPhoneExplorer, do znalezienia w Google, czy na dobreprogramy.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 11.07.2012 o godz. 08:59.
Odpowiedz cytując