Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57992
Stary 11.07.2012, 08:42
Quito nareszcie został oficjalnie zaprezentowany jako nasz piłkarz. No i news potwierdza informację o opcji pierwokupu. Oby chłopak się sprawdził!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_rok_w_wisle/
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
Odpowiedz cytując