Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misiek_86
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa
Offline
#
57992
11.07.2012, 08:42
Quito nareszcie został oficjalnie zaprezentowany jako nasz piłkarz. No i news potwierdza informację o opcji pierwokupu. Oby chłopak się sprawdził!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_rok_w_wisle/
Studiuję w Warszawie... ale w sercu wciąż WISEŁKA!!!!
misiek_86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiek_86
Znajdź inne posty napisane przez misiek_86