|
Dla mnie on zagrał w pierwszej połowie fatalnie, ile razy biegł za przeciwnikiem na skrzydle i odpuścił myśląc że Bunoza go dogoni, jeśli ŚO kryje/biegnie za przeciwnikiem to nie ma prawa odpuszczać biegu, jego miejsce na środku zajmuje boczny obrońca, co za sytuacja...
|