Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7560
Stary 11.07.2012, 08:01
liczyłem że Skorże zrobią bo doświadczenie międzynarodowe ma jakby nie patrząc.

Co do Waldka to On chyba wiele nie może zdziałac jeśli nie zmieni sie system szkolenia młodzieży,na Orlikach będą pracowali trenerzy z papierami albo byli zawodnicy.No ale lesne dziadki wolą zamiast na trenerów dac pieniądze to za kilka miliardów wybudowac sobie nową siedzibe...........
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.07.2012 o godz. 08:05.
Odpowiedz cytując