Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7558
Stary 11.07.2012, 07:33
rw88 napisał(a):Wyświetl post
A i jeszcze jednego się boję - Fornalik to potencjalnie dobry kandydat na selekcjonera, więc jak jakoś udałoby mu się wywieźć dobry wynik z Anglii, to obawiam się, że świta w PZPN kilka dni później podczas walnego zgromadzenia i wyborów nie widziałaby potrzeby do zmiany aktualnej warty. Może się okazać tak, że albo sukces dla Waldka Kinga, albo zmiany w PZPN.
A co ma wynik meczu do działań świty z PZPN-u ? Jakby reprezentacja przegrała nawet 10 : 0 z Madagaskarem to nie zmieni to ich chęci dalszego trwania przy korytku, którego będa bronić jak niepodległości. Zresztą po co mają go oddać ? Bo ministra Mucha chce wsadzić na stołek swojego partyjnego kolegę Koseckiego z nowymi układami towarzysko finansowymi ?
Odpowiedz cytując