Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1695
Stary 11.07.2012, 07:26
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem jakie czasy były - większość w mniejszym czy większym stopniu umoczyła, no ale nie można sobie pozwolić na to by nikogo nie zatrudniać
Natomiast jak już są jakieś wiarygodne przesłanki (a moim zdaniem, zeznania Dziurowicza są jednymi z najbardziej wiarygodnych), to powinniśmy takim osobom dziękować za współpracę.Tak zresztą było no ale przyszło nowe
Nie wiem czy zauważyłeś ale kasa w Wiśle się trochę jakby kończyła i chyba dlatego Probierz zostanie. Do tego Garguła do puki nie będzie miał wyroku raczej zostanie.


Co do Antoniego Piechniczka to mu się nie podobało, że ściągnięto holendrów i polscy "fachowcy" nie mogli zarabiac w Wiśle. A czy ktoś mógłby mnie oświecic na temat jakiś niesnasek z przeszłości między Piechniczkiem, a Wisłą ?
Ostatnio edytowane przez cfa : 11.07.2012 o godz. 07:28.
Odpowiedz cytując