Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7557
Stary 10.07.2012, 23:09
Najlepszy byl glos zapitego lesnego dziada-ktory mowil ze juz wybrano Fornalika ,awywiad byl chyba o 10 rano.

on byl chyba z malopolski,a glos jak u typowego alkoholika.No coz jak sobie czlowiek wyobrazi ze takich tam jest wiecej,ba pewnie 90% to krew zalewa kto rzadzi ta piłką.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując