|
Najlepszy byl glos zapitego lesnego dziada-ktory mowil ze juz wybrano Fornalika ,awywiad byl chyba o 10 rano.
on byl chyba z malopolski,a glos jak u typowego alkoholika.No coz jak sobie czlowiek wyobrazi ze takich tam jest wiecej,ba pewnie 90% to krew zalewa kto rzadzi ta piłką.
|