Grantar napisał(a):

Oglądnąłem dzisiejszy sparing ( co się dało )
Mało budująca pierwsza połowa. Ani Melikson, ani Garguła nie potrafili rozegrać piłki w środku ... Bunoza jak nowicjusz ....
Jeśli na siłę szukać pozytywów to:
- wyrównana gra w drugiej połowie
- przyzwoicie Chrapek nic nie wypracował ale przynajmniej ładnie panował nad piłką (widać że jest przyzwyczajony do kiepskich boisk)
- przyzwoicie Boguski
- dobrze Chavez i Głowacki
- bardzo dobrze Pereiko
|
No toś dojebał xD kiepskie boisko? boisko było lepsze niż nasze główne...
