Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5061
Stary 10.07.2012, 21:13
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Oglądnąłem dzisiejszy sparing ( co się dało )
Mało budująca pierwsza połowa. Ani Melikson, ani Garguła nie potrafili rozegrać piłki w środku ... Bunoza jak nowicjusz ....
Jeśli na siłę szukać pozytywów to:
- wyrównana gra w drugiej połowie
- przyzwoicie Chrapek nic nie wypracował ale przynajmniej ładnie panował nad piłką (widać że jest przyzwyczajony do kiepskich boisk)
- przyzwoicie Boguski
- dobrze Chavez i Głowacki
- bardzo dobrze Pereiko
No toś dojebał xD kiepskie boisko? boisko było lepsze niż nasze główne...
Odpowiedz cytując