Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
5059
10.07.2012, 20:57
Mam pytanie - kto to był ten nasz gracz z 11-stką na plecach? Taki trochę chaotyczny się wydawał. To była 11stka?
Edit.
Wesoły Romek - dzięki.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 10.07.2012 o godz. 21:14.
Lukasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz