|
Generalnie grali jak łajzy, ale biorę pod uwagę etap przygotowań, stan murawy i ciągłe eksperymenty ze składem. Najsłabiej zaprezentowali się Lepiarz, Piwowarczyk i Bunoza, raczej kiepsko Sobol, Chrapek, Kirm i Wilk, jako tako Meleks, Ivica, dobrze Chavez i Głowa.
Póki co słabizna ale nie ma co oceniać i marudzić, zobaczymy co będą grali na II zgrupowaniu.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|