Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5057
Stary 10.07.2012, 20:18
Generalnie grali jak łajzy, ale biorę pod uwagę etap przygotowań, stan murawy i ciągłe eksperymenty ze składem. Najsłabiej zaprezentowali się Lepiarz, Piwowarczyk i Bunoza, raczej kiepsko Sobol, Chrapek, Kirm i Wilk, jako tako Meleks, Ivica, dobrze Chavez i Głowa.

Póki co słabizna ale nie ma co oceniać i marudzić, zobaczymy co będą grali na II zgrupowaniu.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując