Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5055
Stary 10.07.2012, 19:41
Oglądnąłem dzisiejszy sparing ( co się dało )
Mało budująca pierwsza połowa. Ani Melikson, ani Garguła nie potrafili rozegrać piłki w środku ... Bunoza jak nowicjusz ....
Jeśli na siłę szukać pozytywów to:
- wyrównana gra w drugiej połowie
- przyzwoicie Chrapek nic nie wypracował ale przynajmniej ładnie panował nad piłką (widać że jest przyzwyczajony do kiepskich boisk)
- przyzwoicie Boguski
- dobrze Chavez i Głowacki
- bardzo dobrze Pereiko
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując