Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57988
Stary 10.07.2012, 19:34
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Mourinho ma Ronaldo i Oezila, Guardiola miał Messiego i Xaviego. Bielsa ma Martineza i Lloriente, Wenger van Persiego i Songa. Proszę Cię, bez takich.
O tak. Czytam ostatnio często powtórzenia bzdur mentalnych inwalidów z "Weszło".

Mourihnio nie zawsze miał Ronaldo, a to Guardiola zrobił z Barcelony drużynę której kibicuje każdy piknik. Trzeba być piłkarsko opóźnionym żeby wysuwać tego typu argumenty. Jest cała masa trenerów która nie podołała prowadzeniu wielkich klubów, trenerów często utytułowanych.
Gdyby trener się nie liczył, to Abramowicz nie musiałby czekać tak długo na najcenniejsze trofeum w europejskiej piłce klubowej.

Pomijam już to o czym wspomniał kolega wyżej - u niektórych trenerów piłkarze się rozwijają, u innych gasną.

To co postulujesz w tym wykwicie ignorancji to teza, że jedyne co różni Jasona Buttona i Józka - osiedlowego mistrza kierownicy - to samochód. Jest powód dla którego to Jason dostał tak drogą brykę, a Józek musi się zadowolić spojlerem z tektury na swoim dwudziestoletnim Golfie...
Właściwie - jest ich cała masa.

EDIT: Mam lepszy przykład który zawiera się w dwóch słowach: Franciszek Smuda.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.07.2012 o godz. 19:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując