JOSE 841 napisał(a):

A chyba nietrudno zgadnąć kto promował Fornalika i kto już raz atakował Wisłe.Wisła nie odpuściła ataku i ostro wtedy zareagowała to teraz w podzięce wbito jej kolejną szpile w postaci kolejnego ataku a skoro była atak już na zespól Wisły,to teraz przyszedł atak (tym razem przez odkurzenie zeznań D i zapodanie tego newsa do mediów )na Probierza trenera Wisły.Ciekawe kiedy będzie atak-kolejna szpila tym razem zapewne we ładze albo we właściciela Wisły ?
|
Nie bedzie i napewno nie bylo to ze strony Piechniczka. Raz juz Piechniczek zawojowal z Wisla to go Cupial wezwal do siebie. Popili whisky, ale nie mam watpliwosci ze Cupial dal mu do zrozumienia ze nie warto isc na szable i powielac nieprawdziwe informacje. Prawda jest taka, ze jak ktos Cupiala wkurzy to on go odrazu kasuje vide sprawy z korupcja, Boss ma za duze plecy w Polsce (a rowniez duzo kasy) zeby taki Piechniczek mogl sobie pozwalac na wiele.