Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
25866
10.07.2012, 18:45
Jakies boisko blisko centrum takie zeby 4x4 zagrac
orlik na urzedniczej odpada, bo za duze... ma ktos namiary na cos takiego?
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen