Ktoś KUMATY niech sie wypowie, czy jest spora roznica miedzy HTC WILDFIRE, A HTC ONE X? (Posiadam ten pierwszy, a chce zmienic na ten drugi i fajnie by bylo poczuc zmiane na duuuzy plus)
I jeszcze pytanko: polecacie HTC Titan (I), czy raczej z dala od WindowsPhone?
Może być PRIV ! Z gory dzieki
