Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.07.2012, 17:31
Już po rozeszło sie po kościach Probierz przegrał w przedbiegach na podium bycie w finałowej 3ce .Komuś zależało by Fornalik został nowym selekcjonerem i ten ktoś w podzięce w najbliższych wyborach odwdzięczy się głosami swoich znajomych z regionalnego ZPN.Aczkolwiek ciekawe czy pewien promotor Fornalika nie postarał by wbić kolejną szpile w Wisłe na kilka dni przed wyborem nowego selekcjonera.A chyba nietrudno zgadnąć kto promował Fornalika i kto już raz atakował Wisłe.Wisła nie odpuściła ataku i ostro wtedy zareagowała to teraz w podzięce wbito jej kolejną szpile w postaci kolejnego ataku a skoro była atak już na zespól Wisły,to teraz przyszedł atak (tym razem przez odkurzenie zeznań D i zapodanie tego newsa do mediów )na Probierza trenera Wisły.Ciekawe kiedy będzie atak-kolejna szpila tym razem zapewne we ładze albo we właściciela Wisły?
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 10.07.2012 o godz. 17:37.
Odpowiedz cytując