Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
57987
10.07.2012, 17:13
niestety ostatnio mam organiczony dostep do sieci. powiedzcie mi co z naszym nowym nabytkiem Sikorskim, bo nie widze go w dzisiejszym meczu? trenuje normalnie wszystko z nim ok? z gory dzieki za info
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227