Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57985
Stary 10.07.2012, 16:21
milosz napisał(a):Wyświetl post
.

PS. A od siebie tylko nadmienię, że obaj (Skorża, Probierz) to trenerzy jedynie na polską ligę i nic ponad to. Wisła grała za Skorży dobrze gdy mieliśmy Kosowskiego i Zieńczuka w życiowej formie, Jagiellonia (Probierz) gdy błyszczał Grosicki, bez nich obaj trenerzy nie wnieśli nic pozytywnego.., a w pucharach jeden miał Levadię, a drugi zespół którego nazwy nawet nie pamiętam, a nie chce mi sie jej szukać.

Mourinho ma Ronaldo i Oezila, Guardiola miał Messiego i Xaviego. Bielsa ma Martineza i Lloriente, Wenger van Persiego i Songa. Proszę Cię, bez takich.
Odpowiedz cytując