|
Można jeszcze przypomnieć że pod koniec XX wieku PZPS wprowadził nowoczesny tryb pracy z młodzieżą, dopiero teraz ta skuteczna reakcja będzie miała skutki. U nas po tych sukcesach miało się coś stać, ale zaczeła się korupcja i tak dalej, gdyby wtedy postawiono na młodzież polskie kluby by bardziej widzialne w rozgrywkach europejskich, natomiast postawiono na zwycięstwa poprzez forsę.
Ostatnio edytowane przez syryls : 10.07.2012 o godz. 16:18.
|