Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7547
Stary 10.07.2012, 16:01
fialo napisał(a):Wyświetl post
Antuan dzisiaj zmiażdżył na konferencji Już na początku wyszły kompleksy i słoma z butów, kiedy rzucił tą "luźną dygresję" na temat wyższości sukcesu z 82 nad 74. Później tylko ciekawiej, PGRy, Orliki, 3+2, upadające huty i ciężki przemysł, ofiary transformacji, sztab techniczny etc, etc, a to wszystko po pytaniu czemu trener z Polski, a nie zza granicy

Tęskno niektórym do czasów słusznie minionych
No i co z tego, że nie będzie już Lato (co nie jest do końca pewne) jak w PZPN dalej będą takie tuzy jak Piechniczek. Tym bardziej, że to on sondował kandydaturę Fornalika i teraz do powiedzenia będzie miał znacznie więcej. Jak nie urok to sraczka.

Fornalik-inteligentny człowiek ale bez doświadczenia. W końcu nie będzie kompromitacji na konferencjach i przy wywiadach jakie mogliśmy spotkać za kadencji Dyzmy. Dla mnie również najlepszą opcją był Nowak albo trener zagraniczny. Szkoda, że tej opcji nie brali w ogóle pod uwagę.

Czekam na trzęsienie ziemi w PZPN, wywalenie farbowanych lisów i będzie można pomału zacząć się utożsamiać z tą reprezentacją.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 10.07.2012 o godz. 16:03.
Odpowiedz cytując