fialo napisał(a):

Antuan dzisiaj zmiażdżył na konferencji Już na początku wyszły kompleksy i słoma z butów, kiedy rzucił tą "luźną dygresję" na temat wyższości sukcesu z 82 nad 74. Później tylko ciekawiej, PGRy, Orliki, 3+2, upadające huty i ciężki przemysł, ofiary transformacji, sztab techniczny etc, etc, a to wszystko po pytaniu czemu trener z Polski, a nie zza granicy
Tęskno niektórym do czasów słusznie minionych
|
No i co z tego, że nie będzie już Lato (co nie jest do końca pewne) jak w PZPN dalej będą takie tuzy jak Piechniczek. Tym bardziej, że to on sondował kandydaturę Fornalika i teraz do powiedzenia będzie miał znacznie więcej. Jak nie urok to sraczka.
Fornalik-inteligentny człowiek ale bez doświadczenia. W końcu nie będzie kompromitacji na konferencjach i przy wywiadach jakie mogliśmy spotkać za kadencji Dyzmy. Dla mnie również najlepszą opcją był Nowak albo trener zagraniczny. Szkoda, że tej opcji nie brali w ogóle pod uwagę.
Czekam na trzęsienie ziemi w PZPN, wywalenie farbowanych lisów i będzie można pomału zacząć się utożsamiać z tą reprezentacją.