Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7546
Stary 10.07.2012, 15:56
W dupie mam cały PZPN, ale trener to trener a nie marionetka, po co akceptował posadę jak będzie wiadomo ile procent ma do repry.
.
Odpowiedz cytując