Antuan dzisiaj zmiażdżył na konferencji

Już na początku wyszły kompleksy i słoma z butów, kiedy rzucił tą "luźną dygresję" na temat wyższości sukcesu z 82 nad 74. Później tylko ciekawiej, PGRy, Orliki, 3+2, upadające huty i ciężki przemysł, ofiary transformacji, siatkówka, o tym czemu piłka nożna jest od siatkówki lepsza, kto zdobywał jako pierwszy medale na olimpiadzie, sztab techniczny etc, etc, a to wszystko po pytaniu czemu trener z Polski, a nie zza granicy
Tęskno niektórym do czasów słusznie minionych
