Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57983
Stary 10.07.2012, 15:39
Ciekawy watek, transferów brak, to mamy rozważania, który trener gorszy Skorża, czy Probierz. Sugeruje jednak przenieść dyskusje do właściwego wątku.

PS. A od siebie tylko nadmienię, że obaj (Skorża, Probierz) to trenerzy jedynie na polską ligę i nic ponad to. Wisła grała za Skorży dobrze gdy mieliśmy Kosowskiego i Zieńczuka w życiowej formie, Jagiellonia (Probierz) gdy błyszczał Grosicki, bez nich obaj trenerzy nie wnieśli nic pozytywnego.., a w pucharach jeden miał Levadię, a drugi zespół którego nazwy nawet nie pamiętam, a nie chce mi sie jej szukać.

Za Maaskanta jednak kompromitacji w pucharach nie było, ale urody gry też niewiele.

Jeśli te rozważania trenerskie mają mieć cokolwiek wspólnego z transferami, to .. właśnie piłkarze typu Kosa czy Grosik ..odmieniają drużyny. Jeśli więc chcemy grać ładnie i ofensywnie musza być wykonawcy, a tych u nas brakuje. Melikson to piłkarz środka boiska który sam ciągnąć drużyny w trudnych momentach nie będzie, bo nie ma takiego charakteru, choć umiejętnościami przewyższa moim zdaniem całą ligę,, .. jeden skrzydłowy (w systemie 4-4-2 to może być boczny pomocnik) , dynamiczny, jakiś nowy Kosowski, czy Grosicki i na polska ligę gralibyśmy fajna piłkę dla oka i skuteczną w gromadzeniu punktów. Na Europę piłkarską to mało, ale ..jeden dynamiczny piłkarz (z charakterem walczaka), nawet jeden wiele u nas zmienia..
Ostatnio edytowane przez milosz : 10.07.2012 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując