Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7543
Stary 10.07.2012, 15:39
Bardzo dobrze, ze w ostatecznym glosowaniu nie było Probierza bo bym sie zdenerwował jakby jego wybrali a trenerem Wisly zostal Smuda. Moim faworytem byl od poczatku Piotr Nowak i szkoda, ze jego kandydatura w glosowaniu sie nie pojawiła np zamiast Engela no ale coz.
Odpowiedz cytując