|
pokrętne wypowiedzi lesnego dziadka Piechniczka.
PMŚ jest dobra bo 40 lat temu dzieki polskim trenerom zdobyliśmy złoto na olimpiadzie i trzecie miejsce na MŚ.
Panie Piechniczek, 40 lat temu to ja mogłem pić przez całą noc i rano iść do pracy.
Błagam: weźcie sobie z Latą odprawy i wysokie emerytury i odejdźcie grzać d...ska przy kominku, ale przestańcie szkodzić polskiej piłce
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|