Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7536
Stary 10.07.2012, 14:51
Ja akurat jestem zadowolony z takiego wyboru, zwłaszcza, że beton z góry założył iż selekcjonerem ma być przedstawiciel Polskiej Myśli Szkoleniowej. No bo jaka była alternatywa? Skorża? Zielinski? Engel? Nowak? To już zdecydowanie wole Fornalika.

Poradzi sobie. Zobaczycie

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Jak to powiedzial Boniek wybor Fornalika to taka randka w ciemno.
Kiedy przyjedzie mecz z Anglia to konforontacja z takiej klasy rywalem bedzie dla niego absolutna nowoscia - przynajmniej nie ma sie co nastawiac.
Łotwa
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 10.07.2012 o godz. 15:17.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując