Ja akurat jestem zadowolony z takiego wyboru, zwłaszcza, że beton z góry założył iż selekcjonerem ma być przedstawiciel Polskiej Myśli Szkoleniowej. No bo jaka była alternatywa? Skorża? Zielinski? Engel? Nowak? To już zdecydowanie wole Fornalika.
Poradzi sobie. Zobaczycie
dynek.pl napisał(a):

Jak to powiedzial Boniek wybor Fornalika to taka randka w ciemno.
Kiedy przyjedzie mecz z Anglia to konforontacja z takiej klasy rywalem bedzie dla niego absolutna nowoscia - przynajmniej nie ma sie co nastawiac.
|
Łotwa
