|
Jak to powiedzial Boniek wybor Fornalika to taka randka w ciemno.
Kiedy przyjedzie mecz z Anglia to konforontacja z takiej klasy rywalem bedzie dla niego absolutna nowoscia - przynajmniej nie ma sie co nastawiac.
Chyba bym juz wolal Engela ale najciekawszym kandydatem bylby chyba Benitez.
|