Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14265
Stary 10.07.2012, 13:50
Jaga robi sie na niezla potege w tym sezonie. Moga czarnym koniem zostac. Tyle ze maja raczej slabego trenera wiec zobaczymy.

Mysle, ze trudno by bylo ich wyciagnac z Polonii (choc chcialbym tego), bo JW ma interesy w Bialymstoku i dlatego i tanio opylal Jadze.
Odpowiedz cytując