|
Jaga robi sie na niezla potege w tym sezonie. Moga czarnym koniem zostac. Tyle ze maja raczej slabego trenera wiec zobaczymy.
Mysle, ze trudno by bylo ich wyciagnac z Polonii (choc chcialbym tego), bo JW ma interesy w Bialymstoku i dlatego i tanio opylal Jadze.
|