Cytat:
- Podobno dogadał pan się już z Jagiellonią na temat przejścia do tego klubu Sebastiana Przyrowskiego, Tomasza Jodłowca i Pawła Wszołka. Ponoć mieliby odejść za darmo, a pan w zamian za to otrzymałby jakiś procent od ich kolejnych transferów. To prawda?
- Co do Przyrowskiego i Wszołka sprawa jest już dogadana. Rozmawiamy jeszcze na temat Jodłowca.
|
Fragment rozmowy z Wojciechowskim przepisany z Weszło.
Oczywiście łysemu nie chciało się ruszyć dupy po Wszołka. Przecież nas nie stać a Jaga to przecież taki bogaty klub, gdzie tam nam wogóle z nimi konkurować. Ze skrzydłowymi też wcale nie mamy problemu. Pozycje obsadzone tak, że po dwóch zmienników na każde skrzydło mamy...szkoda gadać...