Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
4654
10.07.2012, 13:38
@WISŁAZWE jakby co to zadaj, bo widze że Cie nosiło, a ja weny nie mam i mnie nie bedzie pare dni wiec nie bede mial jak sprawdzac...
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen