Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18265
Stary 10.07.2012, 13:36
Jak zwykle bardzo emocjonalne wystąpienie Farage'a - tym razem o europejskim zadłużaniu się.

http://www.youtube.com/watch?v=111Abs1zd2E