iq1000 napisał(a):

|
Jakby się nie rozsypał w Bełchatowie i przeszedł do Wisły będąc zdrowy i w formie to jego kariera mogłaby się inaczej potoczyć... Myśl trochę.
|
to raczej ty zacznij mysleć a skoncz gdybać!!, gdyby babka miała wonsy... tak samo mozna gdybac że zapłacilibyśmy za nie go dodatkowo kilkaset Tyś Euro i na pierwszym treningu po przyjściu do Wisły tak samo by się rozsypał..