Marszałek napisał(a):

Już widzę jak wszyscy lecą kupować lasy i będą je grodzić,szczuć ochroniarzami Już nie popadajcie w paranoje. Poza tym problem dnia dzisiejszego polega na tym ,że wszystkie rządy prywatyzowały, sprzedawały wszystko jak leci, aby mieć na bieżące wydatki. Tak więc gwoli ścisłości nie piszcie z oburzeniem co się dzieje,bo pod tym względem ten rząd jakoś nie różni się specjalnie od poprzednich.
|
Nie wiem czy wszyscy, ale jestem przekonany że w chwili wystawienia lasów na sprzedaż znalazło by sie wystarczająco dużo chętnych aby sprzedać je w ciągu kilku lat. I w rzeczy samej mielibyśmy wówczas: grodzenie i chronienie.
Jeśli chodzi o to:
"wszystkie rządy prywatyzowały, sprzedawały wszystko jak leci, aby mieć na bieżące wydatki" to zamieszczona przez Drozda statystyka przychodów z prywatyzacji jednoznacznie wskazuje na nieprawdziwość tego stwierdzenia. Pomijając już zupełnie ocenę zwolnienia dynamiki prywatyzacji w okresie rządów PiS.