|
Na jakich innych sobie odbili? Słucham. Bo samo to że wpływy z podatków wzrosły to argument totalnego laika. Dopuść do siebie że jak władza jest uczciwa to i w budżecie jest więcej kasy i w kieszeniach obywateli więcej zostaje.
A kim mieli obsadzać stanowiska? Komuchami z PO albo SLD? Nie ważne kto kogo obsadza, tylko co potem ten obsadzony robi z władzą. PO nie obsadziła stanowisk swoimi kolesiami? Tylko że nikt nie ma do nich o to pretensji bo tak jest zawsze. Pretensje sa o to że ci kolesie zamiast działać dla dobra Polaków działają dla dobra kolejnych kolesi którzy płacili za kampanię.
Tak samo umoczeni? Ja nie słyszałem żeby PiS zlikwidował stocznie, cukrownie, sprzedał za drobne huty, przymierzał się do sprzedaży kolei i lasów. Więc "tak samo" to naiwne tłumaczenie dla bezmózgich lemingów, ja bym takich bredni publicznie nie powtarzał bo wstyd.
ps. Co masz do Skrzypka Kownackiego i Kryże. Tylko konkretnie.
|