Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18258
Stary 10.07.2012, 11:22
Emocje się pojawiły bo nie spodziewałem się po Tobie takiej urawniłowki jak ta wyboldowana. Zerknij sobie tutaj msp.gov.pl/download.php?s=2&id=5327 strona 10. To zobaczysz jakie były wpływy z prywatyzacji( ile wspólnych dóbr sprzedano) za czyich rządów.
2000'----27,18 mld
2004'----10,24 mld
2006'-----0.62 mld
paźdź. 2010'-----20,76 mld
Więc nie dziw się że ciśnienie skacze kiedy wypisujesz takie głupoty.

Co do Niemców. Jeżeli zaczną sprzedawać lasy to nie będzie można ograniczać grona potencjalnych kupców właśnie ze względu na UE. Więc Niemcy nie będą musieli nic załatwiać, od tego mają Tuska. I ogrodzeń tez nie będzie, tylko jak cię złapią w prywatnym lesie to 500 mandatu.

"Nie tyle coś jest warte ile jest warte, a tyle ile inwestor ma ochotę zapłacić" zgadnij kto jest autorem tego błyskotliwego wywodu i zastanów się wobec tego czy koniunktura ma w tym przypaku jakiekolwiek znaczenie. Banda złodziei sprzedała większość majątku za bezcen. I nie byli to wszyscy którzy rządzili tylko bardzo charakterystyczni parszywi oszuści.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.07.2012 o godz. 11:30.
Hej Nasz TS !!