thechris napisał(a):

|
Ja nie widzę w Probierzu zwycięzcy. To zwykły rzemieślnik na grę w środku stawki. Już Skorża miał to coś w sobie, że można było na niego liczyć, że wygra chociaż naszą skopana ligę. Z Legią miał tytuł na wyciągnięcie ręki... Z Probierzem nie widzę możliwości żeby o tytuł się w ogóle otrzeć. Nadrabia garniakiem i ogólnie wizerunkiem Mou ale jest z niego trener jakich w Polsce na kopy.
|
Nie no, przeczysz sam sobie.. skoro Skorża miał to coś i mentalność zwycięzcy to czemu jego Legia przydławiła się na ostatnich metrach? Skorża urodzony zwycięzca, który zawsze gra o 3 punkty i tytuł... a Probierz to czasem sobie lubi zremisować, z rzadka przyjemność mu sprawi oddanie meczu... a i mistrzostwo go specjalnie nie jara... no bądźmy poważni.