Marszałek napisał(a):

Już widzę jak wszyscy lecą kupować lasy i będą je grodzić,szczuć ochroniarzami Już nie popadajcie w paranoje. Poza tym problem dnia dzisiejszego polega na tym ,że wszystkie rządy prywatyzowały, sprzedawały wszystko jak leci, aby mieć na bieżące wydatki. Tak więc gwoli ścisłości nie piszcie z oburzeniem co się dzieje,bo pod tym względem ten rząd jakoś nie różni się specjalnie od poprzednich.
|
A skąd wiesz jaką ustawę napiszą? Jeżeli nie będzie żadnych ograniczeń to Niemcy wykupią lasy i będzie z głowy.
Wszystkie rządy prywatyzowały co leci? Mógłbyś wrzucić tabelkę rocznych wpływów z prywatyzacji załóżmy o 1999 roku. Wtedy zobaczymy czy faktycznie tak było czy tylko Ci się wydaje.