kto dziś na treningu taktycznym (ostatnia faza treningu) grał na prawej obronie albo prawym srodku? taki z krotkimi czarnymi wlosami z niebieskiej koszulce. To jest chyba jego zdjęcie -
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8639756567.jpg To jest ten Kolonko?