Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19332
Stary 09.07.2012, 21:43
kto dziś na treningu taktycznym (ostatnia faza treningu) grał na prawej obronie albo prawym srodku? taki z krotkimi czarnymi wlosami z niebieskiej koszulce. To jest chyba jego zdjęcie - http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8639756567.jpg To jest ten Kolonko?
Odpowiedz cytując