Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14255
Stary 09.07.2012, 21:02
czesiu napisał(a):Wyświetl post
No i co ma znaczyć ta wyliczanka? Że Wilk, Chavez, Kirm czy Genkov mają być zbawieniem? A kiedy i gdzie mają uczyć się piłki jak nie w meczach ligowych Czekaj, Brud czy inni. Bunoza, Jovanic, Guła, Boguski, albo się leczą albo siedzą na ławce nic nie wnosząc do gry. Całe szczęście, że już pożegnaliśmy innych. LM? Z kim na salony... Jak dobitnie pokazały ME, żeby zaistnieć w Europie trzeba ma mieć zdolnego zagranicznego trenejro i 2-3 lata spokoju, a to Wiśle jest nie realne.
Stare konie które w wieku 23-24 lat nie rokują żadnych nadziei na grę na poziomie ekstraklasy o czołowych miejscach nawet nie wspominając mogą sobie grać... wszystko jedno gdzie. Jeszcze nie widzisz, że DB tj. przypadek analogiczny do Kowalskiego? Możesz mu dawać jeszcze 100 lat szans i d... on nie ma warunków na piłkarza ekstraklasy. Oczywiście nie twierdzę, że Wilk to zbawienie albo chociaż gracz o klasie i potencjale Kałużnego czy Cantoro z najlepszych lat, ale jest i tak o 2-3 poziomy wyżej niż DB. Grajmy najlepszymi, których mamy - to nie są w większośći jakieś orły więc jak młodzi nawet ich nie będą w stanie wygryźć tzn. że są megaciency.
Odpowiedz cytując