Dawno nie czytałem tak ŻENUJĄCEGO artykułu.W zasadzie nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.Z jednej strony chcę mi się śmiać z tak śmiesznie prostackiego usprawiedliwiania Wojewódzkiego, z drugiej płakać- bo podobno jednak sprzedaż newsweeka rośnie.
http://spoleczenstwo.newsweek.pl/gre...93629,1,1.html
To tylko dla ludzi o mocnych nerwach.