Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18248
Stary 09.07.2012, 20:26
Dawno nie czytałem tak ŻENUJĄCEGO artykułu.W zasadzie nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.Z jednej strony chcę mi się śmiać z tak śmiesznie prostackiego usprawiedliwiania Wojewódzkiego, z drugiej płakać- bo podobno jednak sprzedaż newsweeka rośnie.

http://spoleczenstwo.newsweek.pl/gre...93629,1,1.html
To tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/