Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14253
Stary 09.07.2012, 20:15
arti napisał(a):Wyświetl post
Sprzedać Wilka niech gra Brud, sprzedać Jovanovica niech gra Burliga, sprzedać Chaveza i Jaliensa niech gra Czekaj, sprzedać Kirma niech gra Szewczyk, sprzedać Genkova niech gra Sikorski, sprzedać Meliksona niech gra Garguła.
Nie kupować LO niech gra Bunoza albo Żemło
Naszym celem oczywiście MP i grupa LM, amen. A jak się nie uda to będzie dziura budżetowa 10 000 000 sztuk złota i trzeba będzie sprzedać murawę i 12 tys krzesełek ze stadionu.
No i co ma znaczyć ta wyliczanka? Że Wilk, Chavez, Kirm czy Genkov mają być zbawieniem? A kiedy i gdzie mają uczyć się piłki jak nie w meczach ligowych Czekaj, Brud czy inni. Bunoza, Jovanic, Guła, Boguski, albo się leczą albo siedzą na ławce nic nie wnosząc do gry. Całe szczęście, że już pożegnaliśmy innych. LM? Z kim na salony... Jak dobitnie pokazały ME, żeby zaistnieć w Europie trzeba ma mieć zdolnego zagranicznego trenejro i 2-3 lata spokoju, a to Wiśle jest nie realne.
Odpowiedz cytując